Apartament Family Studio

Rezydencja Park to kompleks apartamentów zlokalizowany w malowniczej części Mielna, ok. 200 m od morza i 100 m od jeziora Jamno. W ofercie znajdziecie Państwo gustownie urządzone, przestronne, nowoczesne apartamenty, zapewniające swoim gościom atrakcyjne warunki pobytu.

Apartament Family Studio składa się z części wypoczynkowej (pokój dzienny z aneksem kuchennym), dwóch sypialni, łazienki oraz przestronnego tarasu, z którego rozciąga się przepiękny widok na jezioro Jamno. Apartament przeznaczony jest maksymalnie dla 6 osób.

Wyposażenie

Lokalizacja

 • Winda

 • Toster

 • Czajnik elektryczny

 • Telewizor

 • Radio

 • Lodówka z zamrażalnikiem

 • Kuchenka elektryczna

 • Żelazko

 • Komplet naczyń

 • Parking

OGÓLNE WARUNKI POBYTU

 1. Zgłoszenia rezerwacyjnego Klient może dokonać pod numerem telefonu + 48 694 50 50 50,w formie elektronicznej pod adresem e-mail rezerwacje@apartclub.pl lub wypełniając formularz dostępny na stronie apartclub.pl.
 2. W ciągu 48h po złożeniu zgłoszenia rezerwacyjnego, Klient otrzyma na wskazany przez siebie adres e mail potwierdzenie dostępności Apartamentu oraz kalkulację rezerwacji.
 3. Klient po otrzymaniu potwierdzenia dostępności Apartamentu zobowiązany jest w terminie do 3 dni wpłacić na wskazany rachunek bankowy opłatę rezerwacyjną wynoszącą (30% kwoty pobytu).
 4. Rezerwacja jest skuteczna w momencie zaksięgowania wpłaty na  rachunku bankowym.
 5. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją warunków korzystania z lokalu przez Klienta.
 6. Pozostałą część wynagrodzenia (70% kwoty pobytu) należy zapłacić gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem wykonanym na co najmniej 3 dni przed planowanym przybyciem.
 7. W przypadku, w którym Klient odstąpi od umowy ,anuluje rezerwację, bądź nie wykona umowy (brak przyjazdu), ApartClub uprawniony jest do potrącenia wpłaconej 30% kwoty pobytu (opłaty rezerwacyjnej).
 8. Pobyt w apartamencie rozpoczyna się od godziny 15.00 w pierwszym dniu zarezerwowanego terminu. Klient zobowiązany jest dokonać odbioru Apartamentu od przedstawiciela ApartClub w ustalonej przez Strony godzinie, sprawdzając jego stan techniczny i czystość. Klient zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości.
 9. Na zabezpieczenie ewentualnych roszczeń odszkodowawczych ApartClub może pobrać od Klienta kaucję (w wysokości 300 zł )w momencie dokonywania odbioru Apartamentu przez Klienta. Kaucja jest nieoprocentowana i podlega zwrotowi po zakończeniu pobytu Klienta, w momencie zdania kluczy do Apartamentu.
 10. Zakończenie pobytu następuje o godzinie 11.00 w ostatnim dniu zarezerwowanego terminu. Klient jest zobowiązany do godz. 11.00 zwrócić klucze przedstawicielowi ApartClub.
 11. W Apartamencie obowiązuje zakaz palenia.
 12. Klient zobowiązuje się do nieprzetrzymywania zwierząt w Apartamencie (chyba, że uzgodniono inaczej z biurem rezerwacji ApartClub.
 13. Niniejsze ogólne warunki pobytu, stanowią integralną część warunków korzystania z lokalu przez klienta oraz umowy najmu Apartamentu na pobyt wypoczynkowy lub turystyczny zawartej pomiędzy Klientem a ApartClub.