Apartament Studio – Nadmorska 75

Atrium Apartamenty to luksusowy kompleks mieszkalno-wypoczynkowy, położony w malowniczej miejscowości Sarbinowo, niespełna 60 metrów od morza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne apartamenty, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody i komfortu na najwyższym poziomie. Obiekt dysponuje całoroczną bazą gastronomiczną (restauracja, kawiarnia) oraz biznesowo-konferencyjną. Atrium Apartamenty to miejsce o wyjątkowym klimacie, stworzone dla osób pragnących skosztować prawdziwego relaksu, ceniących sobie wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Atrium Apartamenty udostępnia swoim gościom taras widokowy, usytuowany na dachu budynku, z którego rozciąga się wspaniały widok na morze. Do dyspozycji Gości przeznaczone jest ponadto tzw. „Zielone Atrium Wewnętrzne” umożliwiające Państwu wypoczynek na świeżym powietrzu bez konieczności opuszczania terenu obiektu.
W obiekcie znajduje się Spa (kompleks saun, jacuzzi, gabinety relaksacyjne), dwie windy osobowe część recepcyjna usytuowana na parterze budynku oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Apartament Studio oferuje Państwu salon wypoczynkowy (z wydzieloną częścią sypialną), połączony z nowocześnie wyposażonym aneksem kuchennym, łazienkę oraz balkon. Apartament przeznaczony jest dla 2-4 osób.

 

Wyposażenie

Lokalizacja

 • Winda

 • Komplet naczyń

 • Telewizor

 • Balkon / taras

 • Czajnik elektryczny

 • Parking

 • Lodówka z zamrażalnikiem

 • Kuchenka elektryczna

OGÓLNE WARUNKI POBYTU

 1. Zgłoszenia rezerwacyjnego Klient może dokonać pod numerem telefonu + 48 694 50 50 50,w formie elektronicznej pod adresem e-mail rezerwacje@apartclub.pl lub wypełniając formularz dostępny na stronie apartclub.pl.
 2. W ciągu 48h po złożeniu zgłoszenia rezerwacyjnego, Klient otrzyma na wskazany przez siebie adres e mail potwierdzenie dostępności Apartamentu oraz kalkulację rezerwacji.
 3. Klient po otrzymaniu potwierdzenia dostępności Apartamentu zobowiązany jest w terminie do 3 dni wpłacić na wskazany rachunek bankowy opłatę rezerwacyjną wynoszącą (30% kwoty pobytu).
 4. Rezerwacja jest skuteczna w momencie zaksięgowania wpłaty na  rachunku bankowym.
 5. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją warunków korzystania z lokalu przez Klienta.
 6. Pozostałą część wynagrodzenia (70% kwoty pobytu) należy zapłacić gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem wykonanym na co najmniej 3 dni przed planowanym przybyciem.
 7. W przypadku, w którym Klient odstąpi od umowy ,anuluje rezerwację, bądź nie wykona umowy (brak przyjazdu), ApartClub uprawniony jest do potrącenia wpłaconej 30% kwoty pobytu (opłaty rezerwacyjnej).
 8. Pobyt w apartamencie rozpoczyna się od godziny 15.00 w pierwszym dniu zarezerwowanego terminu. Klient zobowiązany jest dokonać odbioru Apartamentu od przedstawiciela ApartClub w ustalonej przez Strony godzinie, sprawdzając jego stan techniczny i czystość. Klient zobowiązany jest do okazania dokumentu tożsamości.
 9. Na zabezpieczenie ewentualnych roszczeń odszkodowawczych ApartClub może pobrać od Klienta kaucję (w wysokości 300 zł )w momencie dokonywania odbioru Apartamentu przez Klienta. Kaucja jest nieoprocentowana i podlega zwrotowi po zakończeniu pobytu Klienta, w momencie zdania kluczy do Apartamentu.
 10. Zakończenie pobytu następuje o godzinie 11.00 w ostatnim dniu zarezerwowanego terminu. Klient jest zobowiązany do godz. 11.00 zwrócić klucze przedstawicielowi ApartClub.
 11. W Apartamencie obowiązuje zakaz palenia.
 12. Klient zobowiązuje się do nieprzetrzymywania zwierząt w Apartamencie (chyba, że uzgodniono inaczej z biurem rezerwacji ApartClub.
 13. Niniejsze ogólne warunki pobytu, stanowią integralną część warunków korzystania z lokalu przez klienta oraz umowy najmu Apartamentu na pobyt wypoczynkowy lub turystyczny zawartej pomiędzy Klientem a ApartClub.